Varėnoje netvarkingame name kilus gaisrui, namų neteko ir kaimynai

0
4914

Sekmadienio vakarą 22.34 val. kilo gaisras individualiame gyvenamajame name Varėnoje, Trumpojoje g. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, namas degė atvira liepsna. Namas dviejų galų, medinis, su mansarda, stogas dengtas šiferiu, perdanga medinė. Gaisro metu pilnai nudegė stogas, apdegė sienos, išdegė namo vidus ir jame buvę namų apyvokos daiktai.

Taip skelbia priešgaisrinė tarnyba.

Vienoje namo dalyje, kur ir kilo gaisras, buvo netvarkinga, apleista. Čia gyveno ne kartą kalėjimo duonos ragavęs asocialus asmuo, pas jį rinkdavosi panašių pomėgių draugai ir draugės, nuolat vykdavo išgertuvės, neretai – ir muštynės.

Nelaimės nuojauta neapleido kaimynų. Tik užbėgti jai už akių nebuvo galimybių. Ir štai – vėlų sekmadienio vakarą kilo gaisras apleisto name dalyje ir ugnis, sparčiai įsiplieskusi, sunaikino vidų, perdangas, stogą ir liepsnos persimetė į kaimynų pastogę, surijo niekuo dėtų kitame, gražiai sutvarkyto namo gale gyvenusių žmonių turtą. Viduržiemy jie liko be namų ir priversti glaustis svetimuose namuose, kuriuos pasiūlė geraširdė kaimynė.

Jų turtas buvo draustas, žalos dydį įvertins ekspertai. Bet jokia draudimo kompanija neatlygins to, kas buvo įdėta kuriant namus.

Ugniagesių manymu, gaisras galėjo kilti dėl netvarkingos elektros instaliacijos, bet ši informacija nėra patvirtinta.

Gaisre aukų išvengta – čia gyvenusio vyriškio nebuvo namie, o kaimynai, pajutę dūmus, spėjo išeiti ir iškviesti ugniagesius.

Tačiau, kaip sakoma, karma pasivijo: kaimynystėje gyvenusio asmens jau nebėra – antradienį jis rastas miręs…

Papildyta:

Norintys padėti nuo gaisro nukentėjusiai šeimai, auką galite pervesti į šią sąskaitą:

Dana Ville, LT53 7181 2001 9573 3146, Šiaulių bankas; pavedimo paskirtyje nurodyti „Auka nukentėjus nuo gaisro”

Rita Reivytė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: