Kaip gauti nedidelį krovinį iš užsienio

0
17

Šiuolaikiniame pasaulyje populiarėjant apsipirkimui internetu, tarptautinės siuntimo paslaugos šiandieną yra labiau prieinamos nei bet kada, siūlant įvairias siuntos siutimo, jos gabenimo eigos stebėjimo ir pristatymo galimybes. Tačiau gavėjai turėtų būti pasirengę galimoms muitinės procedūroms ir mokesčiams, kurie gali skirtis priklausomai nuo siuntinio turinio ir vertės. Savalaikis bendravimas tiek su siuntėju, tiek su kurjeriu gali padėti užtikrinti sklandų ir sėkmingą pristatymo procesą.

Kas yra nedidelis siuntinys?

Nedidelis siuntinys paprastai reiškia santykinai kompaktišką ir lengvą pakuotę, tinkančią gabenti paštu. Nors nėra universalaus nedidelio siuntinio apibrėžimo, nedidelių siuntinių matmenys ir svoris paprastai neviršija konkrečių siutinių siuntimo paslaugas teikiančių įmonių nustatytų ribų. Šios ribos gali skirtis priklausomai nuo įmonės ir pasirinktos siuntimo paslaugos, tačiau nedideli siuntiniai paprastai sveria nuo 1 iki 70 kilogramų. Nedideliuose siuntiniuose dažniausiai būna tokių daiktų kaip dokumentai, drabužiai, aksesuarai, smulki elektronika ar kitos lengvos prekės. Norėdami gauti nedidelį siuntinį paštu iš užsienio, paprastai atlikite šiuos straipsnyje nurodytus veiksmus.

Pateikite siuntėjui tikslų adresą

Įsitikinkite, kad siuntėjas turi išsamų ir tikslų adresą, įskaitant vardą, pavardę, miestą, kaimą, gatvės pavadinimą, namo ir / ar buto numerį, pašto kodą ir šalį. Dar kartą patikrinkite, ar siuntėjui pateiktuose kontaktuose nėra klaidų.

Patvirtinkite pristatymo būdą ir siuntinių siuntimo paslaugas teikiančią įmonę

Susisiekite su siuntėju, kad patvirtintumėte pasirinktą siuntimo būdą ir siuntinių siuntimo paslaugas teikiančią įmonę, kurios paslaugomis siuntėjas ketina naudotis. Skirtingos siuntų siuntimo paslaugas teikiančios įmonės turi skirtingus pristatymo laikus, išlaidas ir siuntos gabenimo stebėjimo parinktis. Kalbant apie nedideles siuntas, jos gali būti siunčiamos atskirai arba daliniais kroviniais. Dalinis krovinio gabenimas gabenimas turi privalumų, pavyzdžiui, nedideles prekes daliniais kroviniais galite siųstis tada, kada jų prireikia ir nereikia jų sandėliuoti.

Gaukite siuntos sekimo informaciją ir stebėkite siuntą

Paprašykite siuntėjo siuntos sekimo informacijos, jei siuntėjas užsisakė tokią paslaugą. Stebėkite siuntinio gabenimo eigą iš siuntėjo vietos į pristatymo vietą. Taip galėsite įvertinti, kada siuntinys turėtų atvykti į jūsų nurodytą pristatymo vietą.

Pasiruoškite muitinės įforminimui

Žinokite, kad kai kuriems importuotiems tarptautiniams siuntiniams taikomos muitinės procedūros, pavyzdžiui, muitinės įforminimas. Priklausomai nuo siuntinio turinio ir vertės, pristatymo metu jums taip pat gali tekti sumokėti muito mokesčius. Importuojant siuntinį būtina užtikrinti tikslų prekės aprašymą. Įsitikinkite, kad siunta turi visas reikiamas licencijas, leidimus ir kitus svarbius dokumentus.

Būkite pasirengęs gauti siuntinį

Įsitikinkite, kad Jūs arba kas nors iš Jūsų artimųjų, draugų, pažįstamų gali gauti siuntinį nurodytu pristatymo adresu. Jei siuntinio gavimo dieną nesate pasiekiami, apsvarstykite galimybę pasirūpinti, kad kas nors iš minėtų asmenų priimtų siuntą arba paprašykite pasaugoti siuntinį siuntinių siuntimo paslaugas teikiančioje įmonėje.

Siuntinio patikrinimas atvykus

Kai siuntinys atvyksta, atidžiai jį apžiūrėkite, kad įsitikintumėte, jog jis yra geros būklės ir atitinka siuntėjo pateiktą siuntinio aprašymą. Jei yra kokių nors siuntinio pažeidimo ar neatitikimų požymių, dokumentuokite juos ir kuo greičiau susisiekite su siutinių siuntimo paslaugas teikiančia įmone arba siuntėju.

Pabaigai

Atlikę aukščiau minėtus veiksmus, galite sėkmingai gauti nedidelį siuntinį paštu iš užsienio, užtikrindami sklandų ir efektyvų pristatymo procesą. Norėdami gauti siuntinį iš užsienio, pirmiausia stebėkite siuntos gabenimo eigą. Būkite pasiruošę sumokėti visus taikomus muito mokesčius. Įsitikinkite, kad pristatymo metu galėsite būti pasiekiamas. Galų gale, apžiūrėkite siuntinį, kai jį gausite, kad patvirtintumėte jo turinį ir būklę.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: