Kuo greitasis kreditas skiriasi nuo paprasto?

0
21

Jeigu dar ne taip seniai kreditai buvo apipinti legendų ir mitų, šiandien tai – praeitis. Žmonės ne tik nebijo pasinaudoti palankiomis kreditų sąlygomis, bet ir savo pavyzdžiu neatidėlioti gyvenimo įkvepia kitus: keliauja dabar, nori gyventi erdvesniame būste dabar, investuoti į verslą dabar…

Tik ar kada nors susimąstėte, kuo skiriasi greitasis ir paprastas kreditai? Ar abi šios sąvokos nurodo į tą patį dalyką, ar į du skirtingus? Šiuo tekstu į šiuos klausimus ir mėginsime atsakyti.

Kas yra greitasis kreditas?

Kaip kad jau galima numanyti iš pavadinimo – greitasis kreditas pasižymi greičiu. Pasiskolinti nedidelę pinigų sumą galite vos per 10-15 min. Tiek užtruks keleto klausimų atsakymas apie jūsų turimus finansinius įsipareigojimus bei gaunamas pajamas, paraiškos pildymas kreditui gauti. Be to, tai dar ir itin patogus būdas pasiskolinti – greitąjį kreditą internetu galite gauti neišėję iš namų.

Paprastai, imant greitąjį kreditą, galite patys nustatyti terminą, kada jį grąžinsite. Prireikus šį terminą greitojo kredito davėjas dažniausiai leidžia pratęsti. Todėl, net jeigu ir netikėtai pasikeistų esama situacija ir nebegalėtumėte greitojo kredito grąžinti numatytu laiku, daugeliu atvejų tai nesukelia papildomų problemų.

Paprastas kreditas – didesnei sumai

Įprastas kreditas nuo greitojo skiriasi keletu aspektų. Kone vienas iš svarbiausių yra tas, kad paprasto kredito suma yra didesnė, o sumos atidavimo laikas – ilgesnis. Tai prilygsta ilgalaikiam ir daugiau atsakomybės reikalaujančiam įsipareigojimui.

Vadovaujantis būtent šiuo apibūdinimu galima ganėtinai greitai išsiaiškinti, kokio tipo kredito jums reikia. Tam tereikia atsakyti į du klausimus: kokia suma yra reikalinga? Kaip greitai ją noriu / galiu grąžinti?

Paskolos davėjui svarbi asmens finansinė padėtis

Norint gauti įprastą kreditą didesnei pinigų sumai, jį teikianti įstaiga turi patikrinti jūsų kredito istoriją, išsiaiškinti, ar jūs gyvenate vienas, kiek išlaikytinių ir finansinių įsipareigojimų turite. Itin svarbų vaidmenį vaidina ir tai, kokio dydžio pajamas gaunate. Asmens mokumo patikrinimu kreditą teikianti įmonė įsitikina, kad gavėjas suteikia tikslią informaciją apie savo finansinę padėtį, nepervertina savo finansinių galimybių ir nesusidurs su sunkumais grąžinant kreditą.

Ką dar svarbu žinoti?

Galimybe pasiimti kreditą besidomintys asmenys dažnai klausia, kuo skiriasi greitųjų ir paprastųjų kreditų teikimo sąlygos? Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra, nes skirtingos įmonės kreditus teikia skirtingomis sąlygomis. Jas sužinoti galima kreipiantis į įmones su užklausa dėl norimo kredito sumos ir termino. Taip pat preliminarius skaičiavimus, kokią sumą ir kokiam laikotarpiui galite pasiskolinti, galite matyti naudodamiesi jų internetinėse svetainėse pateikiamose skaičiuoklėse.

Prieš imant kreditą, rekomenduotina pasitikslinti dėl jo ėmimo sąlygų bent keliose kreditus suteikiančiose įstaigose. Tokiu būdu galėsite palyginti skirtingų įstaigų siūlomas sąlygas tarpusavyje ir pasirinkti tą variantą, kuris jūsų atveju bus naudingiausias.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: