Tarptautinis Jadvygos Čiurlionytės vardo folkloro festivalis

0
4

Gegužės 9 d. Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykloje vyko tarptautinis Jadvygos Čiurlionytės vardo vaikų ir jaunimo folkloro festivalis. Į mokyklą sugužėjo daugiau negu šimtas dalyvių iš įvairių Lietuvos kampelių bei Latvijos. Festivalio metu jaunieji folkloristai pristatė savo kraštą, jo tradicijas, dainas, šokius, ratelius. Šventės metu mokyklos kiemelyje buvo garbingai iškeltas Lietuvos šimtmetį mininčios dainų šventės simbolis – inkilas bei Jadvygos Čiurlionytės atminimui pasodinta obelis.

Dėkojame ir džiaugiamės besibičiuliaujančiais vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvais. Dėkojame Varėnos švietimo centro duetui Gaudrei Eidukevičiūtei ir Ugnei Sereičikaitei, jų vadovei Vaidai Žilinskienei, Rūdiškų kultūros centro folkloro ansambliui „Griciukas“,  vadovei Augustei Gaidytei-Palaitienei, Latvijos Rucavos folkloro ansambliui, vadovei Lienai Trumpikai, Lazdijų kultūros centro folkloro ansambliui „Bitelė“, vadovei Neringai Rasiulienei, Samylų kultūros centro folkloro ansambliui „ Samylų senoliai ir vaikaičiai“, vadovei Kristinai Mikulskienei, Valkininkų kultūros centro folkloro ansambliui „Bitelė“, vadovei Jolantai Molienei, Kaišiadorių kultūros centro folkloro ansambliui „Žilvita“, vadovei Laimai Morkūnienei ir festivalio organizatoriams – Varėnos J.Čiurlionytės menų mokyklos folkloro ansambliui „Avilys“ ir vadovei Inetai Meduneckytei Tamošiūnienei.

Džiaugiamės, kad Varėnoje skamba dainos, šokiai, muzika. Tegul čiulba ir įsikuria paukšteliai mūsų kiemelio inkiluose, tegul žydi obelėlė ir brandina vaisius!

Už paramą dėkojame Varėnos rajono savivaldybei, VšĮ “Spyglio muzika”. Esame dėkingi ir renginio metu mums talkinusiems savanoriams.

Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: