Nuošalaus kaimelio sodyboje pasieniečiai sučiupo du rūkalų kontrabandininkus

0
100

Tikrindami išankstinę informaciją, Varėnos rajone pasieniečiai su įkalčiais sulaikė du jaunus vietos gyventojus, vienam iš jų priklausantį automobilį ir 5 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių.

Penktadienio naktį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus bei Purvėnų pasienio užkardos pareigūnai kartu su kolegomis iš VSAT Kriminalinių tyrimų valdybos, turėdami informacijos apie rūkalų kontrabandos gabenimą, vieno menkai gyvenamo Varėnos rajono kaimo sodyboje sulaikė du jaunus varėniškius, nešusius ryšulius į automobilį „Audi A6“ lietuviškais registracijos numeriais. Aštuoniuose baltos spalvos polietileno plėvele apvyniotuose ryšuliuose rasta 4 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis. Tęsdami įvykio vietos apžiūrą, pasieniečiai šalia valstybės sienos aptiko dar du ryšulius, o juose – 1 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“ ir „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 3-iojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras. Už tokią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Sulaikyti 22-ejų ir 25-erių varėniškiai po apklausos ir parodymų patikrinimo vietoje buvo paleisti, skyrus jiems kardomąsias priemones – rašytinius pasižadėjimus neišvykti.

Sulaikytas automobilis ir kontrabandinės cigaretės laikinai saugomi viename iš Varėnos pasienio rinktinės padalinių.

VSAT Komunikacijos skyriaus inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: