Vasariškai jaukus vakaras

0
20

Birželio 8 dieną Žilinuose startavęs Varėnos viešosios bibliotekos projektas „Mobilūs pašnekesiai“ padovanojo bendruomenei vasariškai jaukų dainų ir romansų vakarą „Su meile“.

Atlikėja – Larisa Kalpokaitė, temperamentinga, meistriška aktorė, sukūrusi daug vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose, šiame koncerte atsiskleidė kaip talentinga, jautri dainininkė, labai natūraliai, paprastai ir jaudinančiai papasakojusi vilties pilnų, „už širdies griebiančių“ meilės istorijų. „Pagrindinis, vienintelis nekintantis jausmas, kuris mus veda pirmyn, tai yra Meilė. Ją ir atiduodu Jums su didžiausia pagarba. Kiekviename romanse, kiekvienoj dainoj jos yra po mažą lašą. Bet juk ir upės prasideda nuo mažo šaltinio“, – liudijo dainininkė. Larisai antrino pianistas, džiazo improvizatorius Daumantas Slipkus.

Skambėjo populiarūs kūriniai „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“, „Rožinis gyvenimas“, „Širdele mano“, „Purpurinis vakaras“, „Su gandrais ir su lapais žaliais“, „Rudens naktis sustojo“ ir kt. Dainas keitė trumpos ir įsimintinos kino ir teatro istorijos, papasakotos netikėtos, dažniausiai humoristinės situacijos, nutikusios filmavimo aikštelėse, pasidalinta scenine patirtimi.

„Mobilūs pašnekesiai“ su Larisa Kalpokaite gražiai įsipynė ir praturtino Žilinų bendruomenės šventę „Gėlių džiazas“. Nuoširdžiai dėkojame Žilinų kultūros centro direktorei Daliai Šmigelskienei, Žilinų bibliotekos bibliotekininkei Aldonai Valatkevičienei, bendruomenei, už gražų ir svetingą priėmimą.

Renginį finansavo Lietuvos kultūros taryba, Varėnos rajono savivaldybė.

Daiva Armonienė

Varėnos viešosios bibliotekos Informacinių išteklių skyriaus bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: