Iš tarptautinio rankinio turnyro – su pergalėmis

0
137

Varėnos sporto centro rankininkai liejo prakaitą tarptautiniame turnyre „Makarska 2019“ Kroatijoje ir dar kartą įrodė, kad tiek treneriai, tiek ir žaidėjai yra profesionalai, nes Varėnos vardas buvo dažniausiai minimas uždarymo ceremonijoje

Živilė PUIDOKAITIENĖ


Vienas iš trenerių Povilas Petrušis savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo informacija ir pasidžiaugė Varėnos rankinio komandų iškovotomis pergalėmis: „Dvi paros kelionės autobusu, 5 dienos alinančių kovų ir dvi paros į namus. Nuovargis, kaitri +38 saulė, kibirai prakaito, daug mylimo rankinio, krūva sportinio pykčio, begalės nuostabios jūros bei kalnų – ir už tai atlyginta su kaupu: 2008 m. gim. vaikinai – 2-oji vieta; 2006 m. gim. vaikinai – 2-oji vieta; 2002 m. gim. vaikinai – 3-oji vieta“.
P. Petrušio teigimu, būtent Varėnos vardas buvo minimas dažniausiai pagrindinėje Makarska miesto aikštėje turnyro uždarymo ceremonijoje. „Rankinio šventės kulminacija – tai pagrindinio trofėjaus „Makarska Sun“ įteikimas komandai, kuri ryškiausiai žibėjo rankinio aikštėse bei už jos ribų, komandai, kuri daugiausiai šypsojosi, plojo ir turėjo didžiausią rankinio dvasią. Būtent šiuos kriterijus 100 proc. atitiko Varėnos SC kolektyvas. Super komanda iš super turnyro keliauja namo su super taure“, – emocijų neslėpė rankinio komandų treneris.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: