Astrologė Angelina Zalatorienė: „Sutuoktinis Mergelė isteriškai nekilnos stogo, kai žmona Avinas per storai suraitys duoną“

0
95

Rašytoja, biologė ir astrologė Angelina Zalatorienė savo Zodiako ženklą yra linkusi nuslėpti, bet labai įdomiai pasakoja apie žvaigždžių įtaką kitų gyvenimui, konsultacijų metu pakeistus žmonių likimus. Interneto knygyno www.knyguklubas.lt komanda kalbino ponią Angeliną apie ją pačią ir neseniai perleistą jos knygą „Apie tave ir tavo žvaigždę“

Angelina, Jūs – garsi astrologė. Kas Jus pastūmėjo savo žinias ir įžvalgas sutalpinti į knygą?

Kas pastūmėjo? Du dalykai. Vienas tai, kad esu biologė. Norėjau žmonėms prinešti žinių apie kūną, fiziologiją, organų veiklą, sveikata, ciklus. Iš mokyklos jauni žmonės išeina daug ko išmokę, tačiau visiškai nepažįsta nei savo kūno, nei savo ryšio su Visata ir gamta. Juk mokyklose biologijos pamokos yra paverstos botanika, pasikapstymais darželiuose, mokytojai drebančiomis lūpomis mėgina paaiškinti lyties fiziologiją ir santykius. Nulinė informacija. Žmogui būtina pažinti savo kūną.   Antra – astrologijos mokslas sujungia žinias su laiko biologija (chronobiologija). Buvusi  užslopinta astrologija Sąjūdžio laikais atgimė. Kadangi ji be galo visiems įdomi, ją panaudojau kaip jauką pritraukti žmones įsigilinti į save kaip į Dievo, Visatos, Gamtos kūrinį ir dalelę. Iš pradžių galvojau įsteigti žurnalą „Apie Tave“, bet jis išvirto į knygelę.

Naujausia knyga „Apie tave ir tavo žvaigždę“ nėra pirmoji Jūsų išleista knyga. Kodėl nusprendėte atnaujinti ir perleisti pirmąją savo knygą?

Pirmoji knygelė „Apie tave ir Tavo žvaigždę“ išėjo 1992 metais. Ji buvo suskaityta iki sudriskimo.  Skaitytojai mane apipylė laiškais, vėliau prašymais pakartoti. Mane baladojo ilgai, kol ryžausi knygą stipriai papildyti, išvalyti tarybinio gyvenimo pavyzdžius. Tada ji atgulė ilgam poilsiui, nes nemėgstu pasikartojimų. Be to sutuoktinis taip įkyriai kasdien klausinėjo – kada, kada… išleisi, kad sukilo vidinis pasipriešinimas spaudimui. O dabar tikriausiai sužaidė laiko ciklas, tebesitęsiantis skaitytojų klausimai, anūkų atsiradimas, jiems jau rūpi savęs ir draugų pažinimas. Sutuoktinis nutilo, „Alma littera“ atsisuko ir suskambėjo tokie skaičiai: 1992 ir 2019 metai. Skaitmenų suma 21 ir 12. Skamba. Visai netyčia. Trejetas – tai judėjimo skaičius.

Daug informacijos astrologijos temomis yra internete. Ką galime rasti šioje knygoje, ko nerastume niekur kitur?

Schematinė astrologija ir gyva individuali astrologija – milžiniškas skirtumas. Galima suvalgyti degalinėje iš mikrobangės ištrauktą sumuštinį. Pasisotinsi. Tačiau mamos keptas gaidys su obuoliais ne tik pasotins, bet ir papenės gražiais jausmais. Nepurkštaukit, vegetarai.  Pažiūrėkit, kokia oro temperatūra. Šiek tiek mėsos šiauriečiams reikia. Taigi noriu pasakyti, kad mano knygose yra gyva astrologija, išjausta praktiškai. Mano jėga yra patirtis. Ir kuo aš vyresnė, tuo gilesnės žinios,  empatija. Nes kiekviena diena neša pamokas.

Šioje knygoje pateikiate ne tik astrologinių įžvalgų, bet ir patarimų sveikatos, mitybos klausimais. Ar tai siejasi su astrologija?

Taip. Tai ir buvo pirmas uždavinys. Astrologija pavėžėjo jį. Manau, kad psichologo, gydytojo darbe, ypač chirurgo, astrologija yra supertalkininkas. Gaila, bet kartais astrologinių konsultacijų žmonės ateina tiesiai iš psichologo. Psichologija savo testais puikiai sudeda taškus dabartyje, tačiau astrologija apima visumą – potencialą, realizaciją ir galimybes.

Kokiam žmogui skirta Jūsų knyga?

Tau. Pats pavadinimas sako. Kiekvienam. Kiekvienas randa kažką apie save. Ir netgi apie kaimyną. Knyga padės tėvams suprasti vaikus, vaikams – tėvus, seneliams suprasti anūkus. Perskaitykite knygą ir sutuoktinis Mergelė isteriškai nekilnos stogo, kai žmona Avinas per storai suraitys duoną, Liūtė žmona nekauks ant Skorpiono, kuris pasimėgaudamas itin ilgai valgo, Žuvelę dažniau apsikabins, kad Vėžį padrąsintų ir pan. Kiekvienas turime silpnybių ir stiprybių, nėra geriausio arba blogiausio Zodiako ženklo. Supratimas, supratimas ir dar kartą supratimas yra mūsų tarpusavio ryšių idealas.

Koks jausmas apėmė, kai pirmą kartą į rankas paėmėte dar spaustuvės dažais kvepiančią knygą „Apie tave ir tavo žvaigždę“ http://bit.ly/2kRyLw3?

Jausmas?  Pavarčiau. Ir padėjau. Niekada neskaitau. Žinau, kad rasiu kažką, ką galėjau geriau parašyti, ar lapsusą, todėl saugau savo nervus. O mintys sukasi apie kitą, būsimą  knygą…

Ko palinkėtumėte skaitytojams?

Skaitytojams visada linkiu niekuo netikėti. Knygoje yra mano nuomonė, jūs galite su ja nesutikti. Taip ir darykite. Tikėkite tik savimi ir Aukščiausia jėga.

Ir pabaigai… Kokias 3 perskaitytas knygas rekomenduotumėte Knygų klubo skaitytojams? A. Miuntės „Knyga apie san Mikelę“, R. Bredberio „Pienių vynas“ ir A. Egziuperi „Žemė žmonių planeta“. Apskritai, išminčiai sako, kad mums  per gyvenimą užtenka atsirinkti 7 knygas. Tiems, kas domisi ezoterika, linkiu skaityti K. Kastanedą (ne lietuviškai) ir V. Zelandą.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: