Mobilūs pašnekesiai Vilkiautinyje

0
34

Su kūrybinga Mockevičių šeima rugpjūčio pirmąją Vilkiautinyje skambėjo eilėraščiai, pasakojimai, dainos – vyko „Mobilūs pašnekesiai“.

Iš Aušrinės kaimo kilusi Vanda Mockevičienė dalijosi prisiminimais, perskaitė vaikystėje išmoktą eilėraštį, kalbėjo apie nuolatinį ryšį su knyga ir pristatė savo išleistą knygą „Šoka šarka ir genys“, kurios egzempliorių likę vos keletas.
Etnomuzikologas Darius Mockevičius, atvykęs su žmona ir vaikais, dainavo ir grojo, o aktorė Vitalija Mockevičiūtė pasekė šmaikščią ir pamokančią dzūkišką pasaką „Kap žmogus laimės ieškojo“. Šeimyninį pasirodymą užbaigė polka su ragučiais, kur žiūrovus šokti vedė nenuilstančioji V. Mockevičienė.
Projekto dalyviams ir Vilkiautinio kaimo bendruomenės pirmininkei Aldonai Zubrienei buvo įteiktos Varėnos viešosios bibliotekos direktoriaus Eitaro Kazimiero Krupovičiaus padėkos. Dėkojame už šiltą priėmimą Vilkiautinio ir aplinkinių kaimų (Liškiavos, Aušrinės, Radyščiaus ir kt.) bendruomenei. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Varėnos rajono savivaldybės administracija.
Kita „Mobiliųjų pašnekesių“ stotelė – Daržininkų kaimas rugpjūčio 15 d. (šeštadienį) 18 val. su menininkais, dailės edukatoriais Kristina ir Algimantu Stančiais.

Jurgita Žukienė
Varėnos viešosios bibliotekos bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: