„Menų dūzgės“ ir „BendruoMENIŠKA“ DIENA

0
47

Spalio 6-8 dienos Varėnos švietimo centro choreografijos studijos šokėjams buvo tikrai intensyvios.

Spalio 6 dieną visi šokėjai vyko į Dargužių amatų centrą, kur nuo pat ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro turėjo gausybę potyrių. Nuo pačių mažiausiųjų iki vyriausiųjų vaikų laukė gausybė edukacijų:

„Judesio edukacija“ su mokytoja Laura – edukacijoje išbandė visas savo judėjimo šokyje galimybes.

„Namų kvapų gamybos edukacija“ su mokytoja Migle, kurios metu buvo susipažinta ir pasigaminta skaniausi, aromatingiausi namų kvapai. Po šios edukacijos amatų centras kvepėjo tris dienas.

Edukacija „Kas avilyje gyvena?“, kurią pristatė bitininkė Erika iš Kalėnų k. Edukacijos metu vaikai sužinojo kas gi iš tikrųjų gyvena tame avilyje, kokių rūšių ir skonių yra medus. Buvo taip saldu ir kvapnu…

Edukacija „Patirčių žemėlapis“ su Rugile ir Austėja, kurioje jaunimas išbandė įvairius psichologinius žaidimus.

Edukacija „Dzūkiška patrova“, kurios pabaigoje visi susirinkę ragavome skaniausią ir gardžiausią naminį bulvinį plokštainį.

Edukacija „Karoliukų gamyba“ ir „Skanus paveikslėlis“ su mokytoja Edita. Šių edukacijų metu vaikai pasigamino širdelėms mielas apyrankes iš karoliukų ir vaisių juostelių paveikslėlius, kuriuos norėjosi čia pat ir suvalgyti…

…ir daug šokių su mokytoja Egle.

Išvargę, bet su geriausiomis emocijomis šokėjai išvyko namo, tačiau…

Išaušus spalio 8 dienos vėjuotam rytui, visi, kurių nenupūtė stiprus vėjas, vėl rinkosi šokių studijoje, kur vyriausi šokėjai vis dar maudžiančius raumenis mankštino su mokytoja Vilija. Smarkiai padirbėję, išmoko naują nerealiai smagų šokį.

Kol vyriausieji ilsėjosi, kiti šokėjai taip pat miklino kojeles ir rankeles su mokytoja Vilija.

Intensyvų savaitgalį vainikavo edukacija „Artimi garsai – balsas ir judesys“ su Karolina ir Tadu. Šioje edukacijoje šokėjai ne tik susipažino su įvairiausiais netradiciniais muzikos instrumentais, muzikavimo būdais, bet ir pasinėrė į muzikos garsų pasaulį, skambant įvairiausiems garsams, mintimis klaidžiojo po būtus ir nebūtus prisiminimus. Trys valandos terapijos prabėgo akimirksniu, jaunimas jautėsi atsipalaidavęs ir pasiruošęs kibti naujai ne tik į šokio, bet ir į mokyklines pamokas.

Tikimės, kad stovykloje šokėjai pasisėmė naujų potyrių bei emocijų.

Už stovyklą dėkojame šokių studijos vadovei Jolantai, kuri negailėdama laiko ir jėgų, rašė projektą, derino veiklas su edukatoriais, aukojo savo laiką mūsų vaikams.

Už šias įsimintinas dienas dėkojame projektą finansavusiai Varėnos rajono savivaldybei.

Taip pat norime pasidžiaugti rėmėjais, kurių dėka choreografijos studijos „Mikitukas“ šokėjai gali patirti įvairiausių nuotykių, atstovauti Varėnos rajono savivaldybei Lietuvos bei užsienio festivaliuose, gražiai atrodyti scenoje ir visaip kitaip gyvuoti. Kad esame tokie, nuoširdų didžiausią AČIŪ tariame UAB „LOG FOREST“, UAB „ŪLĖ“, UAB „VIPREKA“, UAB „VYTKERTA“, D.TAMULEVIČIAUS PĮ, UAB „VIRGISTA“, UAB „ALGISTATA“, UAB „ERSTARA“ – kavinė „GRILIS“, A. PERTRAUSKO IĮ – kavinė „ŠAKA“.

Šokių mokytoja Sigita Švedė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: