Visas metų turtas smilkiniuos…

0
107

Šventės ateina ir praeina, o pačios gražiausios akimirkos atminty lieka ilgam. Vakaras, skirtas pagyvenusių žmonių dienai paminėti ,,Na tai kas, kad smilkiniai žili“ dalyvių ir rėmėjų dėka buvo šiltas, jaukus ir prasmingas. Renginį organizavo Puodžių kaimo bendruomenė ir biblioteka, pagrindinis rėmėjas – Varėnos rajono savivaldybė.

Visus sujaudino gražūs ir jautrūs seniūno Dainiaus Junevičiaus linkėjimai, vakaro vedėjos Irmos Ambrutienės skaitomos eilės, buvo daug sveikinimų ir nominacijų prisiminus Puodžių bendruomenės dvidešimties metų sukaktį. Jas įteikė kaimo seniūnaitė Genovaitė Antanavičienė. Gretimoje salėje ta proga buvo eksponuojama nuotraukų paroda „Mes gyvuojam jau 20 metų“ ir kaimo gyventojos Laimos Marčiulionienės kryželiu siuvinėtų paveikslų paroda. Dar kartą įsitikinome, kokie darbštūs žmonės gyvena Puodžiuose.

Originalias dovanas nominantams su bendruomenės logotipu sukūrė Giedrė ir Mindaugas Antanavičiai, foto sienelę – Ilona Lekeckienė. Viso vakaro metu ekrane keitėsi nuotraukos, primindamos, kokie buvome jauni, o kurių jau ir nebėra tarp mūsų. Vakaro svečias Jonas Taraila papasakojo istoriją, kodėl kaime gyvena Čenkų ir Tarailų pavardes daugiausiai turinčių žmonių.

Bibliotekininkė Veronika Tiškevičienė padėkojo skaitytojams, įveikusiems šių metų vasaros skaitymo iššūkį.

Šventės dalyvius linksmino muzikos grupė ,,Tuoj“ iš Santaikos, pateikdama daug staigmenų ir linksmų žaidimų.

Šis renginys jau tapo gražia Puodžių kaimo tradicija kiekvieną rudenį sukviesti vyresnius bendruomenės narius kartu praleisti laiką bendraamžių ir bendraminčių būryje. Smagu girdėti darniai skambančią dainą, matyti šokyje besisukančius senjorus ir šiltą jų bendravimą.

Veronika Tiškevičienė

Puodžių bibliotekos bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: