Skalbimo milteliais vyras nepaslepė nelegalaus „verslo“

0
45

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo pareigūnai, turėdami nenuginčijamos informacijos, praėjusį savaitgalį, sulaikė Alytaus gyventoją, įtariamą narkotinių medžiagų kontrabanda ir šių medžiagų platinimu.

Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė, kad 23-ejų metų vyras, narkotines ar psichotropines medžiagas, įtariama, kanapes parsigabena iš užsienio. Įtariamasis, pasinaudodamas tarptautinių siuntų vežėjų paslaugomis, kvaišalus gaudavo kruopščiai paslėptus skalbimo priemonių pakuotėse.

Sulaikymo metu, pas vyrą, sportinio krepšio viduje, rasta nauja partija kanapių. Kratų metu vyro gyvenamosios vietos rūsyje, rasta ir paimta kita dalis, apie 2 kg augalinės kilmės narkotinės ar psichotropinės medžiagos  – kanapių ir, įtariama, kokaino, bei kitos šiai nusikalstamai veiklai reikalingos priemonės.

Įtariamasis Lietuvoje neteistas, tačiau Didžiojoje Britanijoje nuteistas už automobilio vagystę, taip pat yra baustas už pavojingus kelių eismo taisyklių pažeidimus šioje šalyje.

Dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, alytiškiui įteiktas įtarimas. Už šias nusikalstamas veikas, Įstatyme numatyta didžiausia bausmė – laivės atėmimas iki 10 metų.

Teismas, įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – 3 mėn. intensyvią priežiūrą (apykoję).

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Vaizdo įrašo nuoroda – https://youtu.be/07TiyfmrgfI

Alytaus apskr. VPK informacija

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: