Kviečia ištiesti pagalbos ranką ligoninėse atsidūrusiems vienišiems vaikams: gali prisidėti kiekvienas

0
34

Artimo žmogaus nuraminimas, apkabinimas ar geras žodis svarbus kiekvienam vaikui. Ypač atsidūrusiam nepavydėtinoje situacijoje, pavyzdžiui, ligoninės palatoje. Deja, ne visi sergantys vaikai turi galimybę atsiremti į tvirtą petį – šią problemą siekia spręsti iniciatyva „Niekieno vaikai“. Nuo šiol prisidėti ir paremti bėdoje atsidūrusius vaikus gali kiekvienas, internetinėje parduotuvėje „Pigu.lt“ įsigijęs specialias akcijos kojinytes.

„Dažniausiai sunkioje padėtyje neturi į ką atsiremti vaikai iš krizinėse situacijose esančių šeimų, nesaugios aplinkos ar iš vaikų globos institucijų. Pastarosiose stinga darbuotojų ar savanorių, kurie galėtų lydėti sergantį vaiką į ligoninę. Tai itin pažeidžiamos grupės, kurioms būtina visokeriopa pagalba. Ją ir stengiasi suteikti net naktį kartu ligoninėje budintys mūsų savanoriai“, – teigia iniciatyvos „Niekieno vaikai“ vadovė Ieva Šuipė.
Iniciatyva „Niekieno vaikai“ gimė praėjusių metų birželį, Indrės Vileitės ir Marianos Sutkienės dėka. Nors veikla gana nauja, nauda jau matoma – vaikai iš specialiai atrinktų ir apmokytų savanorių gauna taip reikalingą palaikymą, patenkinami jų emociniai poreikiai. Be to, žaisdami ir bendraudami su savanoriais vaikai tampa gerokai ramesni, linksmesni, jie turi galimybių įgyti naujų žinių ir įgūdžių, o svarbiausia – jiems netenka didžiosios dalies laiko leisti vienumoje.

Norima padėti kuo daugiau vaikų
Iniciatyvos savanoriai budi ir prie kūdikių – jie gauna daugiau fizinio kontakto, kas gerina jų fizinę ir psichinę raidą. Tokių vaikų, kuriems reikia pagalbos, yra daug. Todėl svarbu užtikrinti, kad netrūktų savanorių ir jiems vaikams prižiūrėti reikalingų priemonių. Čia pagalbos ranką ištiesė ir prie iniciatyvos prisijungė internetinė parduotuvė „Pigu.lt“.
„Simboliška, kad iniciatyvos logotipe vaizduojamas mažą paukštelį saugantis didesnis paukštis. Turime pagloboti ir padėti užaugti mūsų patiems mažiausiems. Šiuo metu iniciatyvos savanoriai lanko vaikus keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tačiau pagalbos reikia ir mažesniuose šalies miesteliuose esantiems vienišiems vaikams. Džiaugiamės turėdami galimybę prisidėti prie svarbios iniciatyvos ir kviečiame savo klientus kartu dalintis gerumu“, – pasakoja „Pigu.lt“ komunikacijos vadovė Raimonda Strazdauskaitė.
Elektroninės parduotuvės „Pigu.lt“ lankytojai kviečiami įsigyti iniciatyvos logotipu ir etikete papuoštas vieno dydžio kūdikių kojinytes. Už jas gautos lėšos bus skiriamos sergančius vaikus globojančios iniciatyvos įgyvendinimui ir plėtrai į kitus Lietuvos miestus.
Įsigytas kojinytes bus galima nemokamai atsiimti „Pigu.lt“ parduotuvėse arba užsisakyti kitą patogiausią prekių pristatymo būdą – į artimiausią terminalą, paštomatą, pašto skyrių ar pristatymą per kurjerį.
Visą informaciją apie iniciatyvą ir tai, kaip prie jos prisidėti, galima rasti šioje nuorodoje: https://pigu.lt/lt/t/niekeno-vaikai

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: