Iš Punios su taurėmis ir medaliais

0
213

Sausio 11d. Punioje vyko tradicinis šaškių turnyras, skirtas paminėti Laisvės gynėjų dienai ir sporto meistro Stanislovo Kamarausko atminimo taurei laimėti.

Šiemet turnyre rungėsi 36 žaidėjai iš Alytaus, Kauno, Punios, Luksnėnų, Varėnos, Butrimonių ir Paliepių. Varėnai atstovavo patys jauniausieji Moksleivių kūrybos centro šaškininkų būrelio mokiniai: Benas Balcevičius (9 m.), Aušrinė Nenartavičiūtė (7 m.), Dominykas Ikasala (8 m.), Eitvydas Balkus (7 m.), Dominykas Busenkovas (7 m.) ir Eimantas Tenenė (13 m.). Šis turnyras buvo įdomus tuo, kad mokiniams teko žaisti ne tik su bendraamžiais, bet ir su suaugusiais varžybų dalyviais. Mūsų jaunieji šaškininkai pradžioje truputėlį buvo sutrikę, bet vėliau įsidrąsino ir stebino ne tik varžybų organizatorius, bet ir vyresnius varžovus savo išradingumu, loginiu mąstymu ir nepaprastai dideliu noru nugalėti. Viso turnyro metu mokiniai atkakliai rinko taškus ir savo amžiaus grupėje tapo varžybų nugalėtojais ir prizininkais. Mergaičių grupėje Aušrinė Nenartavičiūtė iškovojo I vietą. Tarp berniukų nugalėtoju tapo Benas Balcevičius, o Dominykui Ikasalai atiteko III vieta.
Visiems prizininkams buvo įteikti turnyro diplomai ir medaliai, o pirmųjų vietų laimėtojams buvo įteiktos taurės bei Alytaus savivaldybės įsteigtos dovanos. Dominykas Busenkovas buvo apdovanotas, kaip jauniausias varžybų dalyvis. Visiems turnyro dalyviams prisiminimui buvo įteiktos knygos.

Tadas Tenenė
Moksleivių kūrybos centro šaškininkų būrelio vadovas

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: