Mobilūs pašnekesiai Krūminiuose

0
146

Mobilioji biblioteka į Varėnos rajono kaimus ne tik veža knygas, bet ir organizuoja susitikimus su žinomais žmonėmis, kurie bendrauja su vietos gyventojais, pristato savo profesijas, dalinasi profesine bei kūrybine  patirtimi.

Rugpjūčio 14 dieną Krūminiuose vyko penktasis ir jau paskutinis projekto „Mobilūs pašnekesiai“ renginys. Gausiam klausytojų būriui savo kelionių nuotykius pasakojo žurnalistai, keliautojai, TV laidų ir renginių vedėjai, knygų autoriai ir futbolo aistruoliai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus.

Anksčiausiai susirinkę renginio svečiai turėjo galimybę patikrinti savo kojų miklumą ir paspardyti kamuolį kartu su pačiu Vytaru.

Vėliau pokalbį su klausytojais pradėję Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus visiems susirinkusiems papasakojo istoriją, kaip prieš 15 metų jiems gimė idėja leistis į pirmąją savo kelionę po Afriką. Toliau sekė pasakojimai apie keisčiausius, įdomiausius, labiausiai įsiminusius kelionių nuotykius. Renginio svečiai iš auditorijos sulaukė daugybės klausimų. Martynas atskleidė nuotaikingą istoriją apie viduryje dykumos pareigūnui mokėtą baudą. Vytaras vaizdžiai papasakojo apie savo neskaniausią kelionėje valgytą patiekalą – kobros širdį bei kokius lietuviškus patiekalus kelionėse yra gaminęs ir jais vaišinęs užsieniečius. Klausantis humoru persmelktų keliautojų pasakojimų, laikas pralėkė nepastebimai greitai.

Visiems susirinkusiems sveikinimo žodžius tarė Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas, o Varėnos viešosios bibliotekos direktorius Eitaras Kazimieras Krupovičius įteikė padėkas renginio svečiams už dalyvavimą projekte bei Krūminių kaimo bendruomenės pirmininkei Guostei Marijai Norkūnaitei – už pagalbą ir bendradarbiavimą organizuojant renginį.

Vėliau visi susirinkusieji buvo pakviesti vaišintis Vytaro Radzevičiaus gaminta aštria meksikietiška sriuba bei namine duona.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Varėnos rajono savivaldybės administracija.

Vaiva Miškinė Varėnos viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkė

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: