Patikrinę įtartinai storus stalviršius iš Baltarusijos, muitininkai juose aptiko cigaretes

0
84

Dėl sudėtingų darbų tik praėjusią savaitę Lietuvos muitinės III-iojo tipo atvirajame sandėlyje Panevėžyje buvo baigta tikrinti ir ardyti dar spalio 9 d. Raigardo kelio poste sulaikyta medinių stalviršių siunta iš Baltarusijos. Visi stalviršiai pasirodė esantys prikimšti cigarečių – muitininkai juose rado daugiau nei 50 tūkst. pakelių rūkalų.

Baltarusijos piliečio vairuojamas krovininis furgonas „Fiat Ducato“ į Raigardo kelio postą atvažiavo spalio 9-ąją, apie 11 val. ryto. Muitininkams vairuotojas deklaravo gabenantis į Alytų stalviršių siuntą, tačiau vienas iš pareigūnų atkreipė dėmesį į tai, kad stalviršiai neįprastai stori.

Ilgai nedvejoję, pareigūnai vieną iš stalviršių nusinešė patikrinti rentgeno kontrolės sistema ir įsitikino, jog įtarimai pagrįsti – paaiškėjo, kad gaminio vidus pilnas cigarečių pakelių.

Krovinys ir automobilis buvo sulaikyti, sulaikytas ir furgono vairuotojas, o MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Vėliau Kauno apylinkės teismo sprendimu Baltarusijos pilietis buvo suimtas dviem mėnesiams.

Išardžius visus 66 stalviršius, muitinės pareigūnai juose aptiko 50 160 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 177 tūkst. eurų.

Muitinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: