Keistuolių teatras keliauja į Varėną ir kviečia į spektaklį „Labanakt, mama“!

0
113

Šis sezonas Keistuolių teatrui ypač intensyvus – numatyta itin daug gastrolių po visą Lietuvą. Vienas tokių susitikimų įvyks jau spalio 12 d., 18 val., Varėnos kultūros centre rež. Ievos Stundžytės spektaklyje „Labanakt, mama“.

„Labanakt, mama“ – pagal prestižiniais apdovanojimais įvertintos amerikiečių rašytojos Marshos Norman pjesę statytas vienos dalies tragikomiškas spektaklis. Tai istorija apie motinos ir suaugusios dukters santykius, persmelktus tiek nuoskaudų, baimių ir nutylėjimų, tiek nuoširdaus rūpesčio bei meilės.

Anot spektaklyje motinos vaidmenį įkūnijančios aktorės Ilonos Balsytės: „Šis pasakojimas yra apie tai, kaip skaudžiai vienatvė būnant dviese gali paveikti žmogų“. Aktorės teigimu, norėtųsi, kad po šio spektaklio išėję žiūrovai bent kiek atidesniu žvilgsniu pažvelgtų į šalia esančius žmones: „Kad grįžę namo jie susimąstytų: gyvenu su žmogumi, bet ar mes pasikalbame, ar tik plaukiame pasroviui, taip ir nepažindami vienas kito? Žmonės kartais gyvena, nesipyksta ir tada staiga prabunda: kaip aš nepastebėjau to, kas vyksta su mano artimu žmogumi? Šiais laikais, kai didelė mūsų bendravimo dalis yra paskendusi socialiniuose tinkluose, gyvi susitikimai tampa ypač svarbūs“.

Bilietus galite įsigyti bilietai.keistuoliai.lt ir kultūros centro kasoje. Spektaklis dalyvauja Kultūros paso programoje.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: