Medienos vietoje – baltarusiškos cigaretės: Raigarde sulaikyta daugiau nei milijono eurų vertės kontrabanda

0
14

Tradicinės slėptuvės, įprasta kontrabanda: Raigarde muitinės pareigūnai sulaikė pjautinės medienos krovinyje slėptą didelį kiekį nelegaliai gabentų rūkalų.

Spalio 1 dieną, apie 20 val. vakaro į Raigardo kelio postą iš Baltarusijos Respublikos vilkiku „Volvo“ su puspriekabe atvažiavęs šios šalies pilietis pareigūnams sakėsi gabenantis medieną. Kadangi mediena – viena dažniausių priedangos prekių kontrabandai gabenti, vilkiką buvo nuspręsta detaliai patikrinti. Netrukus įtarimai pasitvirtino: oficialiame krovinyje išties rastos įrengtos slėptuvės su kontrabandinėmis cigaretėmis.

Šiuo metu dar vyksta iškrovimo  darbai, tačiau,turimais preliminariais duomenimis, jau yra aptikta virš 400 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk Superslims“ ir „NZ Gold Superslims“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – apie 1,43 mln. eurų.

Dėl sulaikytos kontrabandos ikiteisminis tyrimas atliekamas Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje, tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokuroras.

Vairuotojui skirta kardomoji priemonė – suėmimas mėnesiui.

Muitinės inf.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: