Sprukdamas nuo pareigūnų bandė atsikratyti įkalčiais

0
14

Kovo 18-osios popietę Dauguose, Vytauto gatvėje, Alytaus apskrities policijos pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį „CITROEN C5“ paprašius pateikti dokumentus ir atidaryti bagažinę, vairuotojas nevykdė reikalavimų ir didindamas greitį ėmė važiuoti. Pareigūnas įsėdęs į tarnybinį automobilį pradėjo persekioti bandantį pasprukti automobilį, kuris viršydamas greitį pavojingai manevravo ir kėlė pavojų eismo saugumui.

Sprukdamas nuo policijos pareigūnų vairuotojas per atidarytą keleivio pusės langą išmetė mobiliojo ryšio telefoną. Tik užblokavus „CITROEN“ automobilio vairuotojui kelią, jis sustojo. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo vyras (g. 1969 m.), kuriam yra atimta teisė vairuoti. O automobilio bagažinėje buvo rasta 54 000 vienetų cigarečių „WINSTON“ nepažymėtų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Alytaus apskrities policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už šią nusikalstamą veiką asmeniui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: