Fono aktyvumas ir žema temperatūra yra greito telefonų išsikrovimo priežastys

0
105

Šiais laikais gyvenimas be išmaniojo telefono atrodo tiesiog nerealus. Daugeliui tai yra visas pasaulis.  Mobilieji telefonai padeda atsipalaiduoti, dirbti, apmokėti sąskaitas, palaikyti ryšį su šeima, draugais ir kolegomis. Todėl svarbu prisiminti keletą paprastų gudrybių, kurios labai supaprastins Jūsų gyvenimą.

Daugelis esame susidūrę su situacija, kai vidury dienos išmaniojo telefono įkrovimo lygis siekia vos 10%, o dar laukia susitikimas su pirkėju ar partneriu, svarbūs skambučiai, o vakare reikia važiuoti į kitą miestą. ir jūs negalite išsiversti be navigacijos savo telefone. Juk mobilieji telefonai – visas mūsų gyvenimas! Ką tokiu atveju daryti?

Pirmas patarimas – nelikti be skambučių, elektroninio pašto, trumpųjų žinučių ar socialinių tinklų, išeidami iš namų pasiimkite ne tik įkroviklį, bet ir USB laidą. Tai leis įkrauti įrenginį biure dirbant kompiuteriu per USB prievadą, jei šalia nėra laisvų lizdų. O jei esate miesto centre, mobiliuosius telefonus galite įkrauti specialiuose mobiliųjų telefonų įkrovimo taškuose prekybos centruose. Paprastai yra interaktyvios zonos su kėdėmis, kur galima pasikrauti mobiliuosius telefonus ir susitarti dėl susitikimo ar tiesiog atsipalaiduoti. Daugelyje prekybos centrų yra ir uždarų spintelių su įvairių jungčių įkrovikliais, kur galima palikti mobiliuosius telefonus pasikrauti ir apsipirkti ar užkąsti kavinėse.

Mobilieji telefonai aprūpinti daugybe naudingų funkcijų, viena iš jų – skrydžio režimas. Jei turite labai mažai laiko įkrauti įrenginį, atminkite, kad įjungus lėktuvo režimą mobilieji telefonai pasikraus daug greičiau. Taip pat galite tiesiog išjungti įrenginį kraunant. Išjungtoje būsenoje mobilieji telefonai nenaudoja energijos, tačiau ją gauna daug greičiau. Turėtumėte atsiminti, kad šiuo režimu negalite priimti ir skambinti arba rašyti tekstinių pranešimų.

Jei laukiate svarbaus skambučio ir negalite išjungti telefono arba suaktyvinti lėktuvo režimo, pabandykite išjungti Jums nereikalingas funkcijas, pvz., GPS, Bluetooth ar mobiliuosius duomenis. Kai šios funkcijos išjungtos, mobilieji telefonai pasikraus greičiau.

Be to, verta įsigyti išorinę įkrovimo bateriją – Power Bank. Power Bank yra lengvas ir kompaktiškas įrenginys, galintis pagelbėti keliaujant – galite įkrauti savo įrenginius ir mobiliuosius telefonus lėktuve, transporto priemonėje ar bet kur kitur, kur nėra elektros. Dauguma išorinių baterijų leis mobiliuosius telefonus įkrauti 2-3 kartus, tačiau nepamirškite įkrauti ir pačios išorinės baterijos.

Šios paprastos gudrybės padės palaikyti ryšį, kai tai tikrai svarbu. Taip pat atminkite, kad šaltu oru mobilieji telefonai gali greičiau išsikrauti, o laikui bėgant sutrumpės Jūsų įrenginio baterijos veikimo laikas, prastės įkrovimo kokybė. Be to, ne visi mobilieji telefonai turi vienodą baterijos talpą, todėl prieš perkant rekomenduojama atkreipti dėmesį ne tik į įrenginio dizainą ir fotoaparato kokybę, bet ir į baterijos talpą. Mobilieji telefonai su galingomis baterijomis plačiame asortimente yra rde.lt internetinėje parduotuvėje, kur juos galima nesunkiai išrūšiuoti pagal norimus parametrus, kad būtų galima išsirinkti sau tinkamiausią ir nesijaudinti dėl baterijos įkrovimo lygio.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: