54 unikalūs projektai Lietuvos miestams: atiduokite balsą už geriausią idėją

0
133

54 unikalūs projektai Lietuvos miestams! Tarp jų – teritorijos Anykščių, Tauragės, Druskininkų, Mažeikių, Lazdijų, Vilniaus rajono, Šalčininkų, Molėtų ir Jurbarko savivaldybėse.

Devintus metus vykstantis nacionalinis architektūros ir urbanistikos konkursas  „Išmanusis miestas 9“ pasiekė kulminaciją. Šiemet sulaukta net 54 projektų, pagal kuriuos siūloma atnaujinti Lietuvos miestus – pasitelkiant tvarias ir modernias idėjas.

Pasigrožėkite, kaip Lietuvos ir užsienio projektuotojai mato Lietuvos miestų ateitį ir atiduokite savo balsą labiausiai patikusiam projektui. Balsuoti galite čia.

Daugiausiai balsų surinkęs projektas bus apdovanotas portalo Structum.lt prizu, o pagrindiniai konkurso nugalėtojai bus išrinkti komisijos ir paaiškės birželio 15 d. Vilniuje, apdovanojimų ceremonijos metu.

Analogų Lietuvoje neturinčio nacionalinio urbanistikos ir architektūros konkurso „Išmanusis miestas 9“ komisijoje – 18 gerbiamų narių.

Tai žinomi miestų plėtros procesų ekspertai. Tarp jų jau antrus metus iš eilės dalyvius vertins dvi pasaulinės architektūros įžymybės: Gianluca Racana („Zaha Hadid Architects“) ir Fokke Moerel (MVRDV).

„Išmanusis miestas 9“  – analogų Lietuvoje neturintis projektas, kuris apjungia savivaldybes bei architektūros, urbanistikos, inžinerijos, kraštovaizdžio architektus profesionalus, kurie projekto metu drauge siekia atkurti mažuosius miestus ir padidinti jų konkurencingumą Lietuvos miestų kontekste.

Per 9 metus yra sukurti 260 ateities vizijų projektai skirtingoms savivaldybių teritorijoms.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: