Karikatūrų parodoje – nuotaikingos detalės

0
261

Varėnos kultūros centro kino ir parodų salėje atidaryta Adomo Žilinsko karikatūrų paroda „Kartu su jumis liūdi ir juokiasi“

Živilė Puidokaitienė

Garsaus ne tik Varėnoje, bet ir už jos ribų karikatūristo Adomo Žilinsko parodoje netrūko geros nuotaikos – ją perteikė ne tik eksponuojamos karikatūros, paveikslai, bet ir vakarą papuošę bei svečių juoku jį praturtinę Matuizų humoro grupė „MTV“, vadovaujama Irenos Čeplikienės.

Autorius nedaugžodžiavo ir teigė, kad kaip piešia tyloje, nekalbant, tad ir viešai jam kalbėti per daug nesinori. Tačiau žodžių netrūko susirinkusiems svečiams, artimiesiems, A. Žilinsko bičiuliams ir bendradarbiams, kurių susirinko gausus būrys.

Pasveikinti atvyko ir Seimo narys Juozas Baublys, Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas bei vicemeras Giedrius Samulevičius.

A. Žilinsko gyvenimo kredo: „Kada viskas gerai, tada ir ateina bloga nuotaika“. Parodos autorius yra sakęs, kad „su žmonėmis, kuriems „ku-ku“, nebendrauja“, tad vicemeras juokavo, kad visi, kurie susirinko į parodą, gali būti ramūs, vadinasi, su jais viskas gerai ir jiems tikrai ne „ku-ku“.

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: