Šaškių turnyras

0
75

Lapkričio 5 d. Varėnoje vyko rajono suaugusių ir vaikų „64“ šaškių turnyras, kuriame startavo 62 dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Elektrėnų, Kaišiadorių ir mūsų rajono.

Suaugusių varžybose dalyvavo tarptautinis sporto meistras ir praeityje buvę Lietuvos šaškių „64“ čempionai. Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Aleksej Domčev (Vilnius), sidabras atiteko Emilijui Jurkynui (Kaunas), o trečiąją vietą iškovojo varėniškis Deivis Janulevičius.

Moterų grupėje stipriausia buvo kaunietė Genovaitė Bukauskienė, varėniškė Aušra Jankeliūnaitė – Taraškienė užėmė 2-ąją, o Rasa Komisaraitytė (Marijampolė) – 3-ąją vietą.

Vaikų 2012 m. amžiaus grupėje absoliučiu šio turnyro nugalėtoju tapo „Ryto“ progimnazijos 3 klasės moksleivis Eitvydas Balkus, antras liko Dovydas Sviklas, trečias Domas Puzonas (abu „Ryto“ progim. moksleiviai).

2014 m. amžiaus grupėje varėniškiai iškovojo sidabrą ir bronzą. Sidabru pasipuošė Linas Šimukonis, o bronza ant kaklo užsikabino Benjaminas Prakopimas. Abu šie mokiniai yra iš „Ryto“ progimnazijos.

Visi jaunieji dalyviai buvo vaišinami „Varėnos pienelis“ produkcija. Ačiū jiems už bendradarbiavimą.

Jonas Fugalis,

Varėnos sporto centras

Palikti atsiliepima

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite: